کدام برفهای کلیمانجارو؟

روزنامه همشهری پنج شنبه ها جدولی دارد که فیلمهای اخر هفته تلویزیون را معرفی میکند و من گاهی که این روز، همشهری میگیریم به این جدول سر میزنم. برای برنامه سینما 4 که ساعت بیست و سی دقیقه ی روزهای جمعه ازشبکه 4 پخش میشود فیلم برفهای کلیمانجارو را مشخص کرده بود. محصول 2011 فرانسه. اما عکس کوچکی که برای این فیلم گذاشته بود عکس معروفی بود ازگریگوری پک  و سوزان هیوارد! و البته فیلم بسیار معروف برفهای کلیمانجارو  که بر اساس داستان ارنست همینگوی ساخته شده و محصول1952 باست. اشتباه خنده داری که در خیلی  سایتها هم تکرار شده بود. اینجا را ببینید و اینجا را.

 

                                  فیلم محصول 2011 فرانسه

 

                                  فیلم محصول1952 امریکا

 

 

/ 7 نظر / 32 بازدید
نیلوفر

چه اشتباه خنده دار و تأسف باری. با کیا شدیم 70 میلیون. والااا [نیشخند]

moh3n

حالا که بحث فیلمه این سایت فیلم دونی هم تعطیل شد حالا از کجا فیلم بگیریم بخصوص برای من شهرستانی[نگران]

سپهر

شاید به این خاطره که نسخه هنری کینگ خیلی معروف تره.وخیلی ها باهاش خاطره دارن. فقط یه نکته به نظرم میاد,اونم اینکه شما بازی اوا گاردنر رو ذکرنکردی[لبخند]

شعیب

سلام اندوه و نشاط همواره دوشادوش هم سفر کنند و ممکن است در آن هنگام که یکی بر سفره ی ما نشسته است ، دیگری در رختخوابمان آرمیده باشد.

آررام

سلام. تازه با وبلاگتون آشنا شدم. از اسم وبلاگتون خوشم اومد. به عنوان یک زن متاه باید بگم خیلی موفقیت بزرگیه که آدم متاهل باشه و آرام. تبریک می گم.

امین

خوبه که این قدر دقت بالایی دارید در دیدن جزئیات

شعیب

سلام خدایا تمام دلهره ام از این پرسش است که آنروز که نزد تو بازمی‌گردم موجودی حسابم در بانک رحمت شما چقدر است؟آخر شمار آن گناهانم را که وکالت تمام دارند برای برداشت موجودی‌ام نمی‌دانم