چشم زخم

ارتباط داشتن با ادمهایی که به چشم زخم اعتقاد دارند، ان هم اعتقاد شدید، خیلی سخت است. خیلی سخت و نچسب. اصلا این ادمها ادمهای نچسبی هستند. دائما مینالند . از زمین و زمان مینالند. همیشه خدا ؛مریض هستند و یک پایشان دکتر است. کسی را میشناسم که سرفه های الکی میکند تا بگوید دکتر بوده است!از نظر مال و منال که نگو ، جوری حرف میزنند که دور از جان انگار کاسه گدایی دست گرفته اند. اما زندگی شان چیز دیگری را نشان میدهد.نه این که پولشان از پارو بالا رود نه اما انقدرها هم که میگویند به فلاکت نیافتاده اند. نمیدانم شکر کجای زندگی این افراد قرار میگیرد؟ در برخورد با چنین افرادی ادم نمیداند چه بگوید،جز انکه دم به دمشان بدهد برای نالیدن از زمین و زمان! از این کار متنفرم.دلم میخواهد وقتی همدیگر را میبینیم  جور بهتری صحبت کنیم .یک کم تعریف کنیم از هم  مگر چه اشکالی دارد؟

/ 6 نظر / 15 بازدید
پاییزفصل زیبا

سلام با آرزوی بهترین ها برای شما دوست ارجمند [گل][گل][گل][گل][گل]

محمد

حرف شما متين ولي خب آخه نگين خانوم مگه خودخواهي ما ميذاره [چشمک] كه از كسي تعريف كنيم

باران

نگین جون کاملا درکت می کنم وقتی با اینجور آدما هم صحبت میشم از نوع حرف زدن خودم خندم میگیره

نیلوفر

من متنفرم از این اخلاق. آدم باید همیشه عزت نفس خودش رو حفظ کنه. یه بنده خدایی به من میگفت مگه تو از کار و بارت پیش قوم شوهر ناله نمیکنی؟؟؟ گفتم نه واسه چی باید ناله کنم؟ گفت واااا، خوب واسه اینکه دلشون برات بسوزه بدونن چقدر زحمت میکشی و سختی میکشی!!! به نظرم اونایی که خودشون رو از تک و تا نمی اندازن و ظاهر رو همیشه حفظ میکنن خیلی بهتر از اونایی هستن که خودشون رو بدبخت و بیچاره نشون میدن و یک مشکل رو صد برابر بزرگنمایی میکنن تا چشم نخورن. اینا از ترس اینکه با چشم زخم دیگران بدبخت نشن دارن دائم نمایش بدبختی اجرا میکنن

نسیم

منم آدمی رو میشناسم که جلوی خودمون که مهمونش بودیم برای اینکه نوه شو چشم نزنیم اسفند دود کرد و هی میگفت بترکه چشم حسود. به مامان بچه هم آروم گفت اسم فلانیا ( من و خواهرم) رو هم بگو !! پی نوشت: این شخص شخیص مادربزرگ مادری و اون بچه زود چشم بخور هم پسر خاله بیش فعال بنده بودند. :))))))

الهام

سلام این افراد نالان معمولا خودشون شورترین چشم رو دارن و بد چشم میزنن