یادت به خیر ضرغامی

یک نفر رفت، یک نفر امد. صدا و سیما را میگویم. تلویزیون را که حسابی کن فیکون شده است.شبکه تماشا حذف شد. با نمایش یکی شد. نمایشی که مخصوص فیلم نشان دادن بود حالا سریال کره ای های شیکه تماشا را نشان میدهد و فیلمهای خنثی و یک مشت سریال به درد نخور دیگر. همه شبکه ها مستند میدهند. شبکه مستند ، مستند میدهد.شبکه چهار مستند میدهد شبکه دو مستند میدهد شبکه یک هم لازم باشد مستند میدهد! شبکه hd ،پاپیون میداد و فرار ازالکاتراز و اخرین سامورایی و... الان انیمیشن میدهد و انیمیشن و انیمیشن ... و نلسون ماندلاچگوارامالکوم ایکس !خیلی لطف کند گردش بچه را چپ و راست تکرار میکند. البته  اولش با مستر بین  شروع کرد فت و فراوان مستر بین پخش کرد. فیلمهای سینما کلاسیک را هم سینمای علمی تخیلی قدیمی اختصاص داد ،چیتی چیتی بنگ بنگ و دکتر دو لیتل. خوب این هم برای خودش ژانری محسوب میشود در سینمای کلاسیک! جوجه مجری ها  هم که تلویزیون را برداشته اند. طفلکی ها حسابی حرف گوش کن هستند!...و این که قرار است  شبکه 3 ، گل ساعت پخش سریالش را به یک سریال کره ای اختصاص دهد اخر فاجعه است. یادت به خیر ضرغامی، لا اقل یک کوچولو به شعور مخاطب احترام میگذاشتی! 

/ 3 نظر / 15 بازدید
lpln

نه آبجی اون ضرغامی اش هم هیچ پخی نبود از بس برنامه ها بد شدن شما اینجور حس می کنی اونم سالها تلویزیون را دور از ژیشرفت نگاه داشت ... این رسم روزگاره تو جوامع بسته که یکی میره و بعدیش از اون بدتر میشه ...

زردالو

اوه چه ناراحت کننده :( تلویزیون واقعاً خوب شده بود با این کانال های جدید. حتی من که اصلاً تلویزیون نمیدیدم وقتی تنها بودم، یه مدت با علاقه این کانالا رو نگاه میکردم. چه حیف... کاش یه جایی میشد انتقال داد این نظراتو.

حورا

آره واقعا تکرار چندباره برنامه ها و ناهماهنگی بین پخش برنامه ها بین شبکه های تلویزیونی اعصاب خوردکن است. شده یک فیلم را مثلاً توی یک هفته دو شبکه نشان بدهند.