ژله تزریقی

این روزها به کلاس ژله تزریقی میروم و البته دوست دارم که  ان را کلاس تزئین ژله بنامم. یک خانم زیبا و مهربان و هنرمند، اموزشمان میدهد کاملا مشخص است که عاشق این جور کارهای هنریست. تزئین ژله با خامه و استفاده از سرنگ برخلاف انچه ادم فکر میکند کار سختی نیست. هرچند تمرین و دقت میخواهد.اما به نظرم این نوع ژله واقعا به درد تزئین سفره میخورد و زیاد خوشمزه نیست. هم پر از خامه میشود که رژیمی نیست و هم رنگهای خوراکی ، زیاد به دل ادم نمی نشیند.انچه در عکس میبینید اولین کار من است.

 

/ 6 نظر / 10 بازدید
دخترک

اینجا عکسی نیست؟!!! اما میتونم حدس بزنم کدوم ژله رو میگین خیلی رطرحای قشنگی ازش بیرون دیدم.به هر حال امیدوارم موفق باشین.

نیلوفر

وااااااااااااای خیلی خوشگله چقدر تمیز از کار دراومده، چقدرم گلش شیکه به به آفرین باید به منم یاد بدی [دست][خوشمزه][گل] منم اولین بار که شنیدم ژله ی تزریقی کلی خندیدم، آدم یاد معتادا میافته [خنده]

مریم

بعد از مد تها سلام خوبین؟منم این زله رو بلدم درست کن اما صورت تجربی تو خونه خودم یاد گرفتم.برا تزیین جهاز خواهرم درستش کردم.

نسیم

برای اولین بار خیلی خوب شده. آفرین به این ذوق و سلیقه[گل]

زردالو

شاید بشه به جای خامه از بستنی استفاده کرد. اونوقت خوشمزه میشه [خوشمزه] (نظری از یک شکمو که خودش عمراً از این کارا بکنه ولی در خوردنش همیشه حاضره [نیشخند])

neda

وااااای من همیشه فکر میکنم خیلی سخت باشه . پس نیست ؟