اختتامیه سومین مسابقه مجازی کتابخوانی

اختتامیه سومین مسابقه مجازی کتابخوانی با نظم و زیبایی تمام ، پنج شنبه 4 دی در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد . من برای حضوردر مسابقه کتاب چشمهایشِ بزرگ علوی را انتخاب کرده بودم. با ارسال پیامک از زمان و مکان مسابقه اگاه شدیم و همراه پسر و دخترم دران  شرکت کردیم و باید اعتراف کنم یک روز خوب و به یاد ماندنی را سپری کردیم. مجری برنامه اقای منصور ضابطیان بود و  خانم عرفان نظر اهاری ، اقایان ناصر فیض ، صابر قدیمی و امیر حاج رضایی به عنوان مهمان حضور داشتند و سخنرانی های زیبایی کردند مخصوصا خانم نظر اهاری و اقای حاج رضایی که با وجود مفسر فوتبال بودن به خواندن کتابهای مختلف علاقمند است و هر شب یک فیلم میبیند و به قول خودشان با فوتبال و فیلم و کتاب هت ریک   کرده اند!

جشن امضای مراسم پایانی همراه با پذیرایی صمیمانه  حسن ختام برنامه بود و پسرم از گرفتن امضای اقای ضابطیان در ورق اول کتاب مارک و دوپلو اش سر از پا نمیشناخت. ممنون از خواهر خوبم که  وجود مسابقه را به اطلاعم رساند و ممنون از اقای حسن اذری دبیر برگزاری مسابقه و مراسم که زحمات بسیاری را  متقبل شدند.

 

/ 2 نظر / 15 بازدید
باران

سلام نگين جان خوشحالم كه دوباره مينويسي حيف شد من به خاطر اسباب كشي به كل فراموش كردم

نیلوفر

به منم در کنار شما گلها خیلی خوش گذشت. کاش از این مراسما بیشتر باشه بتونیم شرکت کنیم و لذت ببریم. جای زردآلو جان خالی بود که پارسال با هم در یه همچین جشنی شرکت داشتیم