گوش فیل

ای خواهر. ای خواهر کدبانو، هنرمند،با سلیقه، که شیرینی های خوشمزه و خوش رنگ و لعاب درست میکنی. بچه ها را علیه من شورانده ای! انقدر رفتند و امدند و ازشیرینی های دستپخت تو تعریف کردند و هی به من گفتند، مامان کمی هم از خاله یاد بگیر که بالاخره دست به کار شدم و ان دفتر اشپزی کذایی را از ته کابینت بیرون اوردم.هر چه گفتم بابا، این خاله جان شما زمانی در مطبخ من کار اموزی میکرده. کسی باور نکرد. خلاصه که هر چند از ریخت و پاش شیرینی پذی متنفرم،اما با گوش فیل شروع کردم.

این هم یک دیالوگ از فیلم سابرینا در زمینه اشپزی که تکلیف زن ها را حسابی روشن میکند!!!

(( بارُن پیر رو به سابرینا: یک زن عاشق امیدوار، سوفله را می سوزاند اما یک زن عاشق ناامید یادش میرود که اصلا فِر را روشن کند! ))

 

/ 3 نظر / 38 بازدید
نیلوفر

[خنده] خیلـــــــــــــــــی باحال بود، کلی خندیدم از دستت. چقدر خوب شده گوش فیلت، به نظر خیلی خوشمزه میاد چقدر دلم میخواست الان که گشنه پشت میز کارم نشستم یه دونه میذاشتم دهنم [خوشمزه] بابا سند و مدرک هست از اینکه ما نزد شما تلمذ میکردیم و بس. این بچه های توام سیاست دارن با این حرفا تورو تحریک کردن که یه حرکتی بزنی. و اگرنه ما کجا و هنرهای شما کجا. عاشق گوش فیل ام [خوشمزه][خوشمزه][خوشمزه]

نیلوفر

[خجالت][خجالت][خجالت] بابا نفرمائید دیگه لایق این همه تعریفها که میگی نیستم [خجالت][خجالت][خجالت]

نازبوی

میشه طرز درست کردنش به ما هم یاد بدین ؟ البته می تونم از گوگل سرچش کنم ولی چون خودتون درست کردید فکر کنم با دستور العمل شما بهتر بشه درستش کرد .